Úvod

Vítame Vás v aplikácii "MojaČakanka.sk". Je dielom pár mladných ľúdí, ktorým sa už nechcelo večne čakávať v dhých radoch na rôzne služby, prípadne snažiť sa tam dovolať a objednať si termín a zasnívali si, aké by to bolo fajn mať tak možnosť objednať sa online. O to viac teraz v 21 storočí, kedy prístup k internetu na Slovenku má v podstate každý, ale firmy (zvlášť malé a stredné podniky) nemajú možnosť prevádzkovať svoj vlastný online rezervačný systém.

MojaČakanka.sk túto dieru na trhu vypĺňa a ide v ústrety ako koncovým zákaznikom (ktorí sa z pohodlia domova môžu objednať na voľný termín), tak aj predajcom jednotlivých služieb, ktorým odpadne nutnosť stáleho dvíhania telefonátov a dookola opakovania dátumov požadovaných voľných termínov.

Tím "MojaČakanka.sk"

Výhody

MojaČakanka poskytuje pre užívateľov a zákaznikov veľa výhod, ktorými može uľahčovať a spríjemňovať život na oboch stranách. Z užívateľského pohľadu:


Výhody používania MojaČakanka.sk pre koncového užívateľa:
Užívateľ si cez moju čakanku vie jednoducho rezervovať termín u požadovaného predajcu, prípadne ak trvá na telefonickej rezervácii, vie si aspoň pozrieť obsadenosť a aktuálny stav termínov u predajcu. To tiež vie veľmi pomôcť, aby si dopredu zhodnotil, kedy aj on sám má čas a skráti sa tak samotná doba telefonátu a hľadania zhody. Rezervácia je pre užívateľa zadarmo. Ak si ten zvykne chodiť na moju čakanku, možno sa dostane aj k daľším predajcom so zaujímavymi službami, o ktorých pred tým nepočul. Prvý krok je však vždy na predajcovi – rozhodnutie posunúť sa od písanky a telefónu k online spôsobu objednávania by preto mal urobiť čo najskôr :) 


Výhody registrácie predajcu na MojaČakanka.sk:
Predajca získa registráciou na mojej čakanke daľší typ reklamného priestoru, ktorým môže oslovovať zákaznikov. Zvlášť pre tých predajcov, ktorí nemajú vlastný web je to výhodné. Užívatelia sa tu viac dozvedia o samotnom predajcovi, jeho službách, cenníkoch, majú tam cez google maps možnosť okamžitej navigácie k svojej prevádzke, plus predajca vie cez galériu fotografií odprezentovať svoju prevádzku. V súčasnosti je na Slovenku veľký boom sťahovania mladých ľudí do blízkosti miest za prácou, preto sa netreba spoliehať len sa staré spôsoby hľadania zákaznikov cez reklamu vo výklade, alebo plagátom na výveske, ale každý úspešný predajca uz musí byť aj online a jednotucho dohľadateľný pár klikmi na googli. Tí predajcovia, ktorí doteraz komunikovali so zákazníkmi len cez telefón, ocenia úsporu času od neustálych telefonátov. Keď sa zákazníci naučia objednávať cez moju čakanku, určite budú aj do budúcnosti radšej využívať už len tento spôsob online rezervácie. Moderný, prehľadný a jednoduchý IT systém na správu svojich rezervácií a zákaznikov vo veľa veciach značne uľahčí predajcom každodennú rutinu a pomôže tak aj ich podnikaniu.


Rezervačných systémov je veľa, prečo byť práve na MojaČakanka.sk?
Na rozdiel od ostatných všeobecných riešení ponúkame osobný prístup, registračný formulár vytvorený presne podľa potrieb predajcu a priestor, kde predajca môže zákaznikom prezentovať svoje služby a povedať im viac o svojej prevádzke. Zároveň tým, že sme priamo na Slovensku, máme výhodu blízkosti ku zákaznikovi a v prípade potreby riešenia problémov, alebo rôznych iných dotazov sme vždy k dispozícii.


Čo keď predajca nechce, aby zákaznici videli obsadenosť jeho termínov?
Je možné byť zaregistraovaný na mojej čakanke a používať len admin modul, t.j v zákaznickej zóne by sa tento predajca nezobrazoval. Naďalej by síce musel fungovať ohľadom rezervácie na telefonátoch ako doposiaľ, avšak písanku s perom by vymenil za prehľadný systém, ktorý poskytuje mnohé iné výhody - správa zákaznikov/rezervácií, reporting, notifikácie a pod. Ak zistí, že tento online systém mu vyhovuje, môže postupne zákaznikom sprístupňovať termíny, kedy sa môžu sami objednávať a takto si spravovať svoj kalendár rezervácii.


Čo keď sa predajca bojí, že príde o svoje rezervácie?
Často sa stretávame s otázkou, čo v prípade, ak dôjde k nejakej chybe a rezervácie predajcu sa vymažú, alebo čo v prípade, ak MojaČakanka.sk ukočí činnosť. V admin nastavení má predajca vždy možnosť exportovať si všetky jeho rezervácie aj so zákazníkmi do prehľadného excel súboru, aby si bol istý, že o svoje dáta nepríde. Prípadne je možné nastaviť automatizáciu, aby bol predajcovi takýto excel posielaný pravidelne.

Tím "MojaČakanka.sk"

Kontakty


Prevádzkovateľ:
PERITAS, s.r.o.
Karpatské námestie 10A
Bratislava - mestská časť Rača 831 06
IČO: 51 173 042


V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese info@mojacakanka.sk alebo na telefónnom čísle +421 910 903 978.

Tím "MojaČakanka.sk"